Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem se zvukem

Zdravím.Potřeboval bych poradit,dřív než se odhodlám řešit něco přes servis.
Ještě před hodinkou vše OK,a teďkom mi nejde celá levá strana zvuku.Přehodil jsem kabelaž,takže repraky jsou v pohodě.Když připojím sluchátka přímo na PC,(jinak mi jedou přes subwoofer),tak stale nejede levá stana,ikdyž i takto měnim repráky,či sluchátka.Čím to asi je? Kabely jsou v poho,nepoškozené a zvukovka mi hlásí,že jsou aktualní ovladače,tak prostě nevim.Diky za rady.

zkrat konektoru zvukovky? řešením by bylo odinstalovat integrovanou zvukovku a po restartu ji vypnout v biosu.
zakoupit pci typ a nainstalovat.

ještě zkontroluj, že sis omylem nestáhnul balanci místo hlasitosti.
když pustíš jiný zdroj zvuku - třeba systémové zvuky windows při zapnutí - taky jede jen jedna strana?

nn,balance OK,a systémové zvuky stále jen na pravo.

Divné je,že když povysunu kabel z PC,tak se mi zase opět rozjede levá strana,ale sklapne ta pravá.Probém je že to tak nedží a když stím trochu cloumám občas hrají obě,ale nechci odpálit zvukovku,tak to nedělám.Jack jsem nevytahoval už roky,(myslím že v něm to nebude,testoval jsem 3 a stále stejné),tak nevím proč to teď nefrčí.
Pokud ještě nějaké rady,jsem jedno ucho.Předem dikes,jdu se na to vyspat....

když nejsou vadné 3 zasouvací jacky, pak je problém v konektoru zvukovky. ty roky, teplotní dilatace ...

šel bych kolem nějakého krámu, jestli tam nemají doprodej; 5.1 zvukovku za stovku - než se dřít s konektory.

nemá zvukovka přední i zadní výstup? otestovat funkčnost a použít pak třeba stereo prodlužovák.

tak už jsem to zprovoznil.nechápu že jsem si toho nevšiml.chyba byla opravdu v balanceru,ale ne klasickém windosowskem přehravači ani v ovladačích zvuku.Nevím čím a jak se mi pohnul balancer v programu na mixování hudby,který už nějakou dobu nepoužívám a je mi záhadou že to mělo vliv na celý zvuk.Raději jsem program odinstaloval a už vše běží jak má.Díky za rady,--problém vyřešen.