Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalování vícesekčních DVD

Potřeboval bych poradit.
Při tvoření vícesekčních DVD-R(na LG4165B)přes Nero, mám problém,že po zapsání 2.a dalších sekcí se mi vždy zobrazí jen data vypálená v 1.sekci a ostatní data jsou nedostupná a nezobrazí se,i když vypalování proběhlo OK.Ví někdo,kde je problém?;-)
Díky !

No tak to su asi tam kde sem byl.Ale i tak zkusím pro jistotu i ty XPéčka.Uvidím.Jediné,kde se mi podařilo najít všechny sekce,byl Isobuster.Což ale není pro mě to ideální řešení.Tak snad dá ještě někdo nějaký tip.

tak jsem na tom stejne v XP SP2 a navic mne ani dalsi sekce nejde pripalit. jak to tam pripalujes? ja i kdyz dam pri prvnim paleni jako vicesekvencni a vypalim treba jen 200mb, tak pri dalsim paleni to nero pise, ze je disk plny a nevim co s tim. uz jsem takhle odrovnal par dvd a celkem me to zacina srat.

Mě někdy naskakuje hláška o plném DVD,když ho otevírám klasicky přes Tento počítač.Ale Nero,a to je zajímavé,mě všechny složky všech sekcí vidí.Stejně jako ten Isobuster.Jediné,kdy jsem už opravdu víc nemohl připálit bylo,když jsem zapomněl zrušit nabídku na uzavření DVD.Jinak dávám normálně Přidat další sekci a přidat soubory ke kompilaci.

to je zajimavy, ja kdyz v neru chci pripéalit neco dalsiho, tak nemam sanci i kdyz jsem disk dvd zacal jako vicesekcni. tak nevim, cim to je. jestli to nebude treba znackou disku nebo ja fakt nevim. je to na dve veci, kdyz chces pripalit, mas disk zaplnenej asi z 5% a on hlasi, ze je plnej...

No, ono je to tak, že sa DVD-R síce dá napáliť ako multisession, sám som to niekoľkokrát robil, ale pokiaľ si dobre pamätám tak oficiálna špecifikácia DVD-R formátu s miltisession nepočíta. Veď aj Windowsy mi pri tom vždy zarevali či som si vedomý že také DVD nemusí byť čitateľné v DVD prehrávačoch.