Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalování vícesekčních DVD

Potřeboval bych poradit.
Při tvoření vícesekčních DVD-R(na LG4165B)přes Nero, mám problém,že po zapsání 2.a dalších sekcí se mi vždy zobrazí jen data vypálená v 1.sekci a ostatní data jsou nedostupná a nezobrazí se,i když vypalování proběhlo OK.Ví někdo,kde je problém?;-)
Díky !

No tak to su asi tam kde sem byl.Ale i tak zkusím pro jistotu i ty XPéčka.Uvidím.Jediné,kde se mi podařilo najít všechny sekce,byl Isobuster.Což ale není pro mě to ideální řešení.Tak snad dá ještě někdo nějaký tip.

tak jsem na tom stejne v XP SP2 a navic mne ani dalsi sekce nejde pripalit. jak to tam pripalujes? ja i kdyz dam pri prvnim paleni jako vicesekvencni a vypalim treba jen 200mb, tak pri dalsim paleni to nero pise, ze je disk plny a nevim co s tim. uz jsem takhle odrovnal par dvd a celkem me to zacina srat.

No, ono je to tak, že sa DVD-R síce dá napáliť ako multisession, sám som to niekoľkokrát robil, ale pokiaľ si dobre pamätám tak oficiálna špecifikácia DVD-R formátu s miltisession nepočíta. Veď aj Windowsy mi pri tom vždy zarevali či som si vedomý že také DVD nemusí byť čitateľné v DVD prehrávačoch.