Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak automaticky upravit text?

Zdravim,

mam textovy soubory ve kterem mam asi 100 slov (co radek to slovo). Nedalo by se nejak zautomatizovat prevedeni vsech slov do tvaru:

poleSlov[X] = "mojeSlovo";

X - poradi slova (cislo od 0 do 99)
mojeslovo - je slovo ktere mam v textaku na Xtem radku

Diky MaSo.

Jo FOR je úžasnej příkaz, však má taky pěkně dlouhou nápovědu :-)

Moje srdce plesá při takovéhle jednořádkové racionalizaci, zvláštní bod uděluji za `find /v /n "fuck ms" slova.txt`8-)

p.s. I když tohle už neodpovídá MaSovu zadání, index neběží od nuly ale od jedničky. Nicméně ten trik s použitím číslování z výstupu příkazu find oceňuji:!:

No, mel by si po sobe uklidit... takze verze 1.03 beta:

echo @echo off>x.bat&(for /f "skip=2 tokens=1,2* delims=][" %%x in ('find/v /n"fuck ms" slova.txt')do (echo set/a X=%%x-1>>x.bat&echo echo poleSlov[%%X%%]="%%y";>>x.bat))&x>seznam.txt&del x.bat

Changelog:
1.03
- vymaze po sobe smeti
- vyrazne zrychleni (az 20x)
:-D