Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google naruby

index.cgi

Doufám, že máte doma nějaké zrcadlo:-D

P.S. Uvažovala jsem, že to hodím do IT novinek, ale tady se to bude vyjímat líp:-)

Toto je náš názor na živě?:-D

Ale opatrne. Keď sem niekto dal link na vlákno živě, tak ho Lutonský vymazal. Teraz bude musieť vymazať celé živě. Tak som zvedavý, ako dlho to vydrží (kedy si to Lutonský všimne).:-D