Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk z reproduktorů i ze sluchátek

Ahoj,
mám dotaz. Jak lze nastavit, aby mi vycházel zvuk současně z reproduktorů i ze sluchátek?
Mám rozdvojku do Jack 3,5mm.
Použil bych to například: když si volám přes Skype, tak bych toho volajícího potřeboval slyšet ze sluchátek s mikrofonem, ale např. zvuk hudby nebo hra, kterou hraji, potřebuji do reproduktorů.
Protože když to jde obojí do reproduktorů, tak potom neslyším ani jedno.
Děkuji za odpovědi

Zdravím.. Já mám tento problém naopak... Když začnu volat přes skype tak se mi automaticky přehodí zvuk ( Hra je v reproduktorech a skype ve sluchátkách) a nevím jak mám udělat to,abych měl Skype i hru ve sluchátkách... :-)

Každému děkuji za odpověď i radu. :-)