Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varování přesměrování

Dobrý den, moc prosím, jestli by mi někdo dal konkrétní odpověď jako někomu kdo tomu vůbec nerozumí. Vím, že o přesměrování tu nějaké rady jsou, ale těm já vůbec nerozumím, proto posílám odkaz na stránku, která se mi začala neustále zobrazovat při práci na počítači, tak každých čtvrt hodiny:
http://fr.1sponsor.com/aclk/cid=29686&sign=cdbaae9 ba03675986893a574ffc00beb&timestamp=1317888093

Nevím vůbec co s tím, vždycky to zavřu, ale pořád to obtěžuje a navíc nevím co to znamená a co bych s tím měla dělat, počítač jsem testovala, je bez virů. Děkuju.

"která se mi začala neustále zobrazovat při práci na počítači, tak každých čtvrt hodiny" Zobrazuje sa iba ked mas otvoreny internetovy prehliadac alebo si ho aj sama spusti? Co pouzivas, Mozzilu, IE,...?
Test proti virusom je zbytocny, ked chces testovat, tak proti spyware (antispyware programom nie klasickym antivirusom).
OT nieje to HW

Nie. Ten antispyware mal aktualizovanu databazu?
V mozille nastroje/doplnky/v kategorii zasuvne moduly nieje nejaky podozriva polozka?
Este by som zapol start/spustit/msconfig.exe/po spusteni a pozrel sa co vsetko nabieha pri starte systemu (hod sem obrazok).