Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nespusteni pc

Zdravím, po chvilkovém freezování pc se vypnul a když ho chci spustit tak se nejdříve všechno tváří OK, ale po té co už by se normálně spustil monitor začne jakoby celá 'procedura' zapínání PC opakovat, HDD dělají stále svůj zvuk co dělají při spouštění, větráky jdou, po chvilce se skoro zastaví a zase jdou na plno a to vše se opakuje pořád do kola.
Za případné rady budu moc vděčný, děkuji :)

Může to dělat cokoliv - počínajíc zdrojem, přes desku, paměti až po libovolné cokoliv, co je zasunuto do desky (např. grafika), či jinak připojeno (např. HDD). Musíš tedy postupně vylučovat. Napřed od desky odpoj úplně všechno, kromě procesoru, tlačítka Zap a pípáčku. No, vzhledem k okolnostem bych protentokrát nechal paměti (normálně bych odpojil i ty) a zkusil zapnout. Pokud se deska udrží zapnutá a bude pípat, že nemá grafiku, tak bych (ve vypnutém stavu) přidal grafiku a zkusil. A tak dále. Podle možnosti bych také zkusil jiný zdroj a také prověřil baterku CMOS, která také může mít vliv.

Zdarec borec,
jak to vypada ? Moc si tam toho nepovedel...
LCD je funkcni ? (overit na jinem PC/NTB)
Zobrazuje se ti bios ? ( Dostanes se do nej ? )
Kdyz odpojis vsechny periferie (HDD,DVD graficka karta - das tam jinou GK) tak se deje co ?
Bootuje ti PC z DVD mechaniky ?
Co se deje kdyz zapojis jiny zdroj ?
Je tvuj PC v zaruce ? Mas zalohovany data ?

Takze, MONITOR jede.. ted ho mam pripojenej k ntb, vubec se do biosu nedostanu..vubec nic se nenacte, po vytazeni HDD a vymene GK dela to same, jiny zdroj nezapojim protoze tady jiny nemam, ruzne periferie v PC v zaruce jsou a data mam jenom na 2 HDD v pc.