Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nainstalovat Windows , pc se pri instalaci restartuje .

Zdravim,mam problem s instalaci Windows na Fujitsu-Siemens Amilo Si 2636.Nevim jakto presne popsat, ale v momentu kdy by se mela rozbehnout instalace se pocitac restartuje,nebo se chova jak kdyby byl na chvili odriznut od zdroje napajani.... Je to stejne jak u WIn 7 tak i u Visty. Na pc bezi linux evidentne bez problemu (moc se v tom nevyznam) jen pri odpojeni zdroje se pc vypne, baterie by mela byt ale v poradku udajne kupovana nova ...Dalsi potrebne info s radosti dodam...

diky , nekde sem objevil instalacni cd s win xp a nenaslo to zadny disk..jaj je to v anglictine ale tak snad to strojove prelouskany bude davat smysl..naformatovat disk mam docela strach ze uz tam nedostanu ani ty linuxy, puvodni tam byl winy pak prej nejakym zpusobem zpadly a jediny co tam slo nainstalovat byl prej linux, aspon tak mi to bylo receno..diky

Máš tedy zřejmě 3 možnosti:
- při instalaci stisknout klávesu F6 a podstrčit disketu se SATA ovladačem
- SATA ovladač integrovat do instalačního CD
- přeenout v biosu režim SATA řadiče do režimu IDE (pokud to umožňuje)

Ale třeba je příčinou něco jiného, počkej si na rady ostatních....

Prave ze ne,navic se instalace zadrhne uplne ve stejnym miste jak u Visty tak i u Win7..cerna brazovka,dole napsany windows is loading files.... vse se nacte, pak se dole objevi (spirala) nacitani pod ni napsany microsoft corporation a nez naskoci cokoliv jineho pc se restartuje, jen u xp mne to napase ze to nenaslo zadny disk ..ubuntu ale jede naprosto v poradku jen musi byt pripojenej kabelem ke zdroji pri odpojeni se ze site se vypne jak kdyby tam baterka vubec nebyla...