Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevření odkazu v novém okně

dobry den potrebuju poradit delam registraci v php a potrebuju poradit tady davam kod : ...

"<a href=\if ( mysql_num_rows($user_info) > 0 ) {
session_start();
$_SESSION['user_id'] = mysql_fetch_assoc($user_info);
echo "<a href=\"login.php\">Go to home</a>" ;
} else {
echo "Login Failed!!! <a href=\"gotologin.php\">Try again</a>";
}
?>

a kdyz je vse uspesne tak se zobrazy odkaz (tucne vytisteny)
a jak mam udelat aby misto toho odkazu bylo tlacitko OTEVRIT NOVE OKNO
http://www.jaknaweb.com/script-ukazka/41/otevritza vrit-noveaktualni-okno-po-kliknuti-na-tlacitko
Změna předmětu, původně: php
Změna kategorie, původně: Internet (martin.developer)

Pokud to stačí pouze jako odkaz tak:

echo "<a href=\"login.php\" target=\"_blank\">Go to home</a>";

Pokud chcete tlačítko bez JavaScriptu:

echo "<a href=\"login.php\" target=\"_blank\"><button>Go to home</button></a>";

Pokud chcete tlačítko s JavaScriptem:

echo "<button onclick=\"window.open('login.php');return false;\">Go to home</button>";

Poslední možnost, ale budou prohlížeče zřejmě blokovat.