Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook & Klavesnica - Problem

Zdravim. Mam jeden problem. Zakaznik ma Notebook Fujitsu-Siemens Amilo Pro 2040.
Pripajal si k nemu externu klavesnicu a po odpojeni klavesnice sa mu nejakym zahadnym sposobom prekonfigurovali klavesy. Napr. ako ma pismena J,K,L tak na nich su este male cisla 1,2,3 a tie by mali fungovat po stlaceni funkcnej klavesy (Fn).
Lenze teraz to funguje opacne stlacim Fn a napise mi to J,K,L. A ked nie tak 1,2,3. Nestretol sa niekdo s podobnym problemom?

s externí klávesnicí je lepší mít furt zapnutý Numlock, v registrech:
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Keyboard]
"InitialKeyboardIndicators"="2"

když častěji jede bez ext.klávesnice, může tam nechat nulu.