Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlejší vkládání textů ze schránky - po jednotlivých řádcích

dobrý večer,
potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího než jsem já:) kazdopadne zde je problem: potrebuji jednoduše rychle vkládat uložený text. abych byl přesnější: mám nějaký uložený text, potřebuju aby se mi zkopíroval a ja pokazdy az bych zmackl klavesu(treba ctrl+v)aby vlozil 1 radek a po dalsi zmacknuti by vlozil dalsi radek.
snad jsem to napsal srozumitelně. znam samozrejme ctrl+c a ctrl+v, ale potreboval bych to urychlit, tak se ptam jestli neco takoveto existuje.
děkuju za pomoc
cipisek

Změna předmětu, původně: rychlejší vkládání textů (host)

Jéžíš, těch důvodů mohou být tisíce a kdokoliv přemýšlející a ne hned odsuzující na několik přijde v cuku letu. Např. že potřebuje vkládat ty řádky ne jako souvislý text, ale do již existujícího textu, každý na jiné místo.
A jestli to potřebuje kvůli citacím z bible, nebo počítání nadsvětelných neutrin, je jeho věc.

a kdokoliv přemýšlející a ne hned odsuzující na několik přijde v cuku letu

Jde o to, že mu tu rádci vymyslí, jak vkládat třeba ty citace do jiného textu ve Wordu a tazateli to nepomůže, protože bude potřebovat kopírovat v excelu webové adresy do adresáře klientů.
Vždyť by stačilo napsat třeba to vkládání do textu (co kde vkládá -obsah-je jeho věc) jak jsi napsal. Nikdo přeci nikoho neodsuzuje.
K například tomu vkládání do textu mě vůbec nic nenapadá, jak to zautomatizovat. Ani multischránka by se na to asi nešikla. Jedině snad opravdu nějaké makro ve stylu:
- na začátek řádku
- označit text do konce řádku
- zkopírovat do schránky.
- posun na další řádek
na to makro si udělat klávesovou zkratku, nebo co já vím a vždy se přepnout na zdrojový dokument, spustit makro, přepnout se na cílový a tam ctrl+v.