Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mortal Kombat 4 - nejde pohyb v menu

Mám tuhle originál hru a nemůžu volit v menu, dovádí mě to k mírné nepříčetnosti.
Nejde volit ani směrovými klávesami, ani NUM klávesami, zapnuto NUM Lock i vypnuto.
GamePad nemám, na zvukovce port je. V menu jsem navolil samozřejmě ne GamePad,
ale ovládání Keyboard 1 nebo 2, stejně se nic neděje a hodně mě to prudí.

[mk42gf.jpg]

Na tomhle obrázku končím a hlasitě nadávám, po chvíli najede demo atd ...

Chci se dostat kamkoliv pod volbu Arcade.

Procházel jsem asi hodinu fórun na Midway, pak mi došla trpělivost.
Znovu jsem to ještě zkusil na čistém XP SP2 a zase to hodilo hlášku
o nutnosti instalace Shockwave, který tam nemám. Tentokrát jsem nezvolil
Fix it, ale zavřel okno. Hra spadla a po novém startu hry se hláška neobjevila
a klávesnice funguje !! Ve WinME mám nejnovější verze Shockwave a Flash
od Macromedia, takže problém byl nejspíše tam, i když je to divné.
Původně jsem myslel, že za to možná může DirectX 9c, když hra otravuje s DX 7.

Takže označuji za vyřešeno a dík za pomoc.