Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztrata telefonu

Kamarad ztratil Iphone 3g, pry si ho nechal na policii vyhledat pomocí GPS čísla, které je prý napsano na krabici... je to možné, nebo je to kec
diky moc :)

Policia dokaze najst telefon cez IMEI, sam som dokazom, ked mi bol do 3 mesiacov vrateny telefon od policajtov...btw ked som si pren isiel policajt siahol do suflika a mal tam nahadzanych asi 30 takto najdenych mobilov, takze ked je zlodej trubka da sa.
Pre Androida existuji antithieft aplikacie, je to aplikacia, ktora bezi na pozadi a neustale udava pomocou gps svoju polohu. Takyto telefon sa da naozaj vystopovat aj svojpomocne. Uzitocne je to aj ked sa vam len strati.
Samozrejme toto riesenie svoje slabe stranky, ale nebudeme to tu tym hlupejsim zlodejom prezradzat;o).