Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém připojení externího monitoru k notebooku(praskly lcd)

Zdravim, předem se omlouvám pokud je tu nějáky topic podobného rázu, přiznám, že jsem jeden našel ale je už vymřelí a dotyčný chtěl odpovědi na email, což nejde. :D Abych se dostal k porblemu: Mám Sony Vaio VPCeb1e1e, problém je, že mám prasklý lcd panel tudíž jsem si pořídil externí monitor(vga) muj notebook podporuje vstup vga i hdmi. Avšak v obou případech se přepl obraz na externi monitor až potom co se začali načítat windws 7. Doposud nebyl problém, až když jsem reinstaloval win7 nedošlo mi, že externí monitor promítá jen v režimu kdy běží windows. Tím pádem jsem instalaci pouštěl přímo z windows, přihlásil jsem se a spustil install chvili pohoda pak se nb restartoval a od ty doby nic nevidim, myslim že windows je nainstalovany ale nepromita mi nic na externí monitor a na lcd panelu v nb nic nevidím jak již jsem zminoval výše. Samozřejmně jsem zkoušel klávesové zkratky typu win-p, fn a tlacitko monitoru, fn-xxxxxxxx....chápete. Prosím o radu vubec nevím co si s tím počít. Neporadil mi ani učitel IT u nás na škole. Díky za odpovědi.

diskuzia stara...no prispejem aj tak...vcera som daval iny display na acer aspire one..predtym den v poho vyskusany ale mensi display z HP MINI...zle som dal povodny konektor a báááác...netbook som myslel ze je na druhom svete..a tak odpojil interny display...odpojil biosovu bateriu...dal externy monitor...a hla...acer si slape ako ma...len interny nemozem uz zapojit inak by som bol v haji...a tak...tento postreh hadam pomoze...pakac@centrum.sk