Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení monitoru

Zdravím,
právě jsem přeinstaloval Win(Xp home) a mám problém s monitorem. Jedná se o monitor Samsung SyncMaster 943nw (1440 x 900), ale tohle rozlišení v nabídce nemám. Nejvyšší je 1360x768. Ovladače k monitoru i grafice (GeForce 8500 GT) jsem nainstaloval, už jednou jsem tento problém řešil, bohužel už nevím jak. V případě nedostačujících informací dodatečně dodám.
Předem díky

Skus sa pozret do pravy klik na plochu - vlastnosti - posledna karta - tlacitko "rozsirene" a tam karty monitor a graficky adapter a pripadne to tam poladit (u adaptera moze byt tlacitko zobrazit vsetky mody a u monitora je zaskrtavatko "skryt mody ktore monitor nevie" to mozes skusit zrusit, apod.