Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD monitor - rytina na pozadí

Mám takový menší problém z LCD monitorem, poté co se z neznámých důvodů po vlošení flash disku restartoval počítač, zůstala mi na pozadí monitoru rytina toho původního obsahu - obsahu, který tam byl předtím, než se počítač restartoval.
Celkem kuriozní je to, že tam ta rytina zůstane i když zapojím monitor na jiném počítači, takže v grafické kartě problém nebude. Zkoušel jsem dát monitor do defaultního nastavení, ale nepomáhalo to.
Díky moc za radu, Ondra

Hele kolego ... rád bych aby ses vyjádřil.
Chodím na default.asp? a dokonce i forum. Nepovažuji to za nějaké faux-paux jako někteří zdejší kolegové, ale PROČ,PROČ,PROČ,PROČ, proboha nejste schopni zajistit, aby se do sloupce "Autor" , "Dotaz" apod. nedostávali generované texty, které kompletně rozhodí layout a engine poradny :-(. Tím se dost degradujete z hlediska zvládnutí tvorby stránek a zajištění jejich bezpečnosti :-/:-/.
Já nevím, ale ... ale "vyloučení" autora nebo předmětu začínajícího http:\\ snad nemúže být takový problém. A navíc ... určitě může jít OMEZIT počet znaků pro "nadpis a předmět".
Odpověz mi ..... má o tohle vůbec redakce ZIVE zájem ???????