Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Alza Brno, lze reklamovat mobil?

Abych nejel do Brna zbytečně... Mobil byl zakoupen u Alza.cz s vyzvednutím v Brně, Nové sady 40. Ono je to dohromady jen výdejní místo, všehovšudy automatika plus (jeden?) člověk. Takže se ptám, zda se tam dá taky osobně vyřídit reklamace mobilu? Nebo ho mám poslat poštou do Prahy?

Já vím, zdá se to být banalita, ale...

Pavel

Z obchodních podmínek Alzy:
III. Místem pro uplatnění reklamace je Alza.cz a.s. - reklamační oddělení, Jateční 33A, 170 00 Praha 7 - Holešovice, popř. je-li kupujícím spotřebitel, může zboží reklamovat i v pobočkách prodávajícího (pro urychlení vyřízení reklamace však doporučujeme adresu výše uvedenou).