Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi nainstalovat zvukovka na desce ECS K7S5A

Zdravím.
Jsem tadyk s dalším dotazem....
Snažím se na kompl se základovou deskou ECS K7S5A čipovou sadou Sis735 nějakým způsobem nainstalovat zvuk na integrovanou zvukovku.
Různý druhy Realteku-nic.
Přímo driver od Sis mi při instalaci hodí chybu -536870397.
A tím to končí, už nevím co s tím dělat, v Biosu se mi ani nepodařilo najít nic se zvukem-jako povolit tu integrovanou.
Jo a občas jsem stáhl soubory AUDIO3D.DLL a CMUDA.CAT a tak...jenže stejně nevím kam bych je měl dát, nikde to není napsaný :-/
Díky za každou odpověď :)

Změna předmětu, původně: Zvuk PC (host)

Ne everest, ale oci a na dosku kukat tam to je napisane.
Ked v ovladacoch neni setup.exe ani nic podobne tak ides do spravcu zariadeni a pravy klik na (nezname apod) zariadenie - aktualizovat ovladac, a naklikat mu cestu na ten .inf subor. On si to Windows nakopiruje sam kam potrebuje.

Chlapi, no ty koki, JUPÍÍÍ! To co tady řeším víc než půlrok se vyřešilo!!!!!
Moc moc děkuju všem ra rady, ani nevíte jak jsem šťasnej! ÁÁÁ! :D
A jak sem to udělal? Mrknul jsem do toho správce zařízení, byl tam realtek ale byl s vykřičníčkem tak jsem udělal jak mi poradil MM.. -naklikat tomu tu cestu-No a udělalo to z realteku to C-Media wawe device.
Ještě jednou (a mnohem víckrát) všem moc a moc děkuju!!!!!!!!!!