Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vlastné internetové rádio

Nema tu niekto skusennosti s programom JetAudio+JetCast?
Chcem si zalozit vlastnu radio stanicu podla navodu na http://magazin.stahuj.cz/jak_na/chcete-vlastni-radi o/ a vsetko som spravil podla navodu. Pri 1. spusteni mi nevypisalo ziadnu hlasku teda som nazuru ze mam verejnu IP. Stanica je uz aj medzi spustenymi na jetaudio.com ale ked sa na nu chce niekto priojit nejde mu to, najprv mu pise ze connecting a potom ze connecting time out. Na konci navodu bolo pisane nieco o playliste no velmi tomu nerozumiem mam tam napisat svoju IP ale neviem kde ju mam.
[mod]Změna předmětu, původně "Vlaste radio". (karel)[/mod]

Ježíš já inet rádio poslouchal naposled před rokem.....a dělal jsem to úplně easy a to tak že jsem si to radio v jetaudiu našel,připadně se ukládala adresa (už nevim do čeho,asi to toho vaseho pls kdyz o nem tak basnite:-D) a podmínkou je podpora inet rádii přehrávačem,lupněte tam jetaudio a uvidite, další odkazy: www.stahuj.cz[s]=internet%20rádia
BTW pls je pokud se nepletu i obyč playlist takže se mi zdá že možná dotyčné posíláte playlist z vašeho kompu na který se nemůže dostat :-p