Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po výměně grafiky nejede PC

Zdravím. Vyměnil jsem u svého PC grafiku za Radeon 9600 Pro, 256 MB, AGP. Bohužel po zapnutí se PC vůbec nerozjede. Jen se rožnou kontrolky napájení a HDD, a jinak se neděje nic. Kartu jsem zkoušel v jiném PC a je O.K. Desku mám SOLTEK KT 400-C. Můžete mi poradit, kde by mohl být problém? Díky.

Tak tenhle problem (temer/uplne stejne chovani) jsem asi pred pulrokem u meho usera vyresil vymenou zdroje - ac se to nezda, Radek 9600 zere jak podsvince a v pecku je treba mit aspon 350W PS. Zkus kartu v jinem PC (jestli je vubec funkcni), pojede-li, testni jiny zdroj... 8-)