Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Delphi - MessageBox - default tlačítko

  if Application.MessageBox('Chcete naozaj vymazať záznam o klientovi?',
   'Varovanie', MB_ICONWARNING + MB_YESNO) = mrYes then
    Table.Delete;

A teraz ako v tom dosiahnem, aby bolo Nie ako základné? Viem, že na to bola nejaká konštanta, lebo som to niekde už myslím videl, ale neviem aká.

A čo tak:

if Application.MessageBox(0, 'Chcete naozaj vymazať záznam o klientovi?',
 'Varovanie', [MB_ICONWARNING, MB_YESNO, MB_DEFBUTTON2]) = mrYes then
  Table.Delete;

Tak to myslím robí samotné Delphi.

Edit: Práve som to skúsil (ten môj zápis) a Delphimu to nešmakuje. To ma len pomýlil zápis v Object Inspectore. Ale vyzerá to takto pekne, nie?;-)