Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poprvé držím v ruce Smartphone - několik dotazů

Huh poprvé držím v ruce smartphone a nevím o něm nic...Takže máme doma wifinu,přihlásila jsem se přes ní a surfuju na netu-platím za to? Potom jsem byla na social hub,android marketu,game hub,gamilu a mapách - za to jsem platila? Musím tyto aplikace nějak později vypnout?Protože nechci aby mi to bralo peníze,když už nebudu na wifi doma...Budou se mi ty aplikace automaticky zapínat ikdyž nebudu na wifi doma? Co mám dělat aby se mi automaticky nezapínali.Jak je vypnout?

Změna předmětu, původně: Smartphone (host)

Pokud jsi přepojená přes svůj wifi router, tak za připojení samozřejmě nic neplatíš. Je to jako by ses připojila s notebookem nebo jakýmkoliv jiným mobilním zařízením.
Žádnou z těch aplikací nepoužívám, takže víc neporadím.

Apndroid uz je tusim jen placeny. Mam pocit, ze tu free verzi zrusil, ale nevim, pro jistotu se podivej, ale jinak to nefunguje zcela spolehlive. Navic s tim mel trosku problemy, ted si nevybavim co, ale tusim to nejak smirovalo. Az to dokonce bylo googlem z aplikaci vyrazeno. Dela to cech nebo slovak, uz nevim a ja mu neverim.

Mne to fungovalo do pred par dnu tak, ze pokud jsem to stlacil, tak se to vyplo i v menu, takze to neni tak, jak rikas. Data na pozadi muzes mit klidne zapnuty, kdyz mas vyply data (to v menu, klidne i pres vypinaci tlacitko), tak se ti na net nic nedostane. Mam aplikaci, ktera mne hlida kazdej kilobajt a merim si to. Jenze pred par dny se to posralo. Tak jak celej android je k hovnu, staci updatovat nejakou aplikaci a rozhaze to v telefonu kdovi co. Uz s tim mam dost spatnych zkusenosti. Odinstaloval jsem dnes vse, co jsem pred par dny aktualizoval a najednou vsechno jede tak, jak to jelo predtim.