Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Půjdou připojiot dva monitory k integrované grafice?

Dobrý den, potřebuji vědět zda-li půjdou připojit dva monitory k integrované grafické kartě, nebo bude třeba grafiká karta samostatná. Jde o procesor INTEL Core i3-2100 BOX + zakladní deska MSI H67MA-E35 (B3) a procesor AMD A6 3650 Quad-Core + základní deska GIGABYTE A75M-D2H (rev. 1.0).
Počítač bude výhradně pro kancelářskou práci a surfování na netu.

.. pisem o mobilnom sandybridge tam su tie DVI ako option s PCIex16 pinmi, t.j. bud PCIex16 alebo tie 3 DVI, co je v notebooku logicke (vyrobca zapoji bud dva DVI ktore sa mu hodia v layoute, alebo dodatocnu grafiku a ta ma dva DVI vystupy).
Jak to ma desktopovy sandybridhge neviem, ja robim s notebookovymi verziami.