Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdialena plocha cez pcAnywhere

Dobry.

Nedokazem sa napojit na druhy pocitac cez TCP/IP pomocou programu Symantec pcAnywhere 12. Obe PC bezia na ADSL od ST. Jeden cez router (NAT), druhy cez modem. NA oboch som povolil porty, ktore program vyzaduje (5631TCP+5632UDP). Neviete kde moze byt problem?

Cez Windows Messenger/MSN mi na tychto PC Remote Desktop funguje v pohode.

D.

máš korektně nastavený forwarding?

jednoduché řešení je na "cílové" PC spustit "test" např. pomocí telnetu. Pokud je tam UDP, tak bych se telnetem vůbec nezahazoval a rovnou si stáhl netcat. V obou případech musí dojít ke spojeni, pokud ne, máš tam chybu v nastavení forwardingu nebo firewallu (forward portů je vlastně ale taky firewall :-D)