Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficky Náročné Hry Mi Padají

Ahoj lidi, mám takový problém, náročnější hry jako např (Crysis 2, Saboteur, Transformers a mnoho dalsich) mi graficky a všecko běží uplně v pohodě ale pokaždý když se hýbu, něco dělám cokoliv, pochvíli se mi to sekne pak černá obrazovka, pak občas bílá, a zase se to rozeběhne, běží to dal, neseká se to a po chvíli zase to samí a to to buď vypnu přes správce, nebo občas když se dostanu do win, tak mi vyjede že program neodpovídá a dá se normálně ukončit když to ale neukončím tak většinou druhý až třetí spadnutí vyvodí BSOD. Kdežto když mám puštěnou hru a jsem třeba jenom v menu už v naběhlí misi nebo v základním menu, tak je všecko v pohodě.

Některý hry myslím že třeba Sniper mi taky padal, udělal jsem více místa na systemovým disku a bylo to v pohodě, taky zajímavý. U ostatních her to ale nefunguje.
Systemový disk mám 300 GB volného místa cca 30 GB

Moje sestava :

Základn deska : Asus P5E x38
Procesor : Intel core 2 duo 3,0 GHZ (3,3 GHZ, teď si nejsem jistý)
Ramky : 2GB ....
Grafická karta: GeForce 8800 GT, 512 mb

Teploty jsou: procesor kolem 50 stupňů, grafika kolem 79 stupňů.

Zkusil jsem reinstal systémů ale žádná změna. ( běžím na Win7 x64)
V bedně mám ale hodně prachu.
Ještě tak před dejmetomu půlrokem-rokem šlapalo všechno jak má akorát jsem míval občas drobný záseky, který nevadily a nebyly u všeho.

Napadá někoho co by mohlo být špatně nebo alespoň nějaký nápad co bych mohl vyzkoušet, už si fakt nevím rady.
Díky předem !!! ;-)

A skus hrat s otvorenym kejsom.
Je mozne ze niektory chladic ti nesedi/je uvolneny z uchytu apod a teda nechaldi. Teoreticky mioze byt problem aj v tom chipsetovom chladici co sa netoci vetrak, neni pri hrani ten chladic (ne vetrak, ale to zelezo) extremne horuci? To by mohlo sposobovat ten tvoj problem

Ten co on ma ma udavane 2 x 24A, to papierovo asi aj staci (ale kolko to tam vie dat Amperov v skutocnosti to je tazko povedat, nalepka nemusi byt skutocnost :)
Ja myslim ze by sa mal zamerat na to ze jaky ma teraz vlastne problem, a aked nepomozu ovladace tak skusit si pozicat na test aj iny zdroj nejakej slusnej znacky.

Tak problém vyřešen, neuchladil jsem grafiku, s dalším větrákem to už funguje.

ještě bych měl poslední otázku teda, procesor už bejvá taky dosti teplej, myslíte že by pomohlo ho vyndat a nalepit ho znova, je tam už tak 3 roky, tak jestli se časem ta hmota na přilepení taky nějak nepokazí.

Rozhodně díky všem co se zajímaly o můj problém, jste skvělí !!! ;-)

Já jsem práveže koukal na teplotu, když jsem exportoval video co jsem dělal a to valil procák na 100%, když přesáhl teplotu cca 50-51 stupňů, tak se to tváří že pořát pracuje ale procenta využití klesnou, vychladne a zase stoupá.