Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení rychlosti/vypnutí internetu po zavření krytu NTB

Dobrý večer, nevím si rady a potřeboval bych asi už odbornější pomoc.
Mám NTB napojený přes HDMI na velký monitor. Pokud mám NTB otevřený, rychlost internetu je cca 2Mb. Pokud zavřu víko a chci pracovat na velkém monitoru, tak se internet buď úplně odpojí nebo zpomalí na rychlost hlemýždě v důchodu na invalidním vozíku bez koleček. V systému W7 jsem vše nastavil tak, aby po zavření víka zůstalo vše na max výkon. Popřípadě tak, aby se po zavření víka nic nedělo. V nastavení WIFi adaptéru jsem vypl to, aby se karta po zavření vypla. Dále jsem odinstaloval všechen SW, který ovlivňuje chod WIFI(HP power manager a HP Conection manager), ale nic nepomolho. Měl by pro mne někdo prosím jakoukoli radu? Předem děkuji! Hezký zbytek večera

Mozno trochu mimo, ale ani nie.
"Pokud zavřu víko a chci pracovat na velkém monitoru"

Kamarat si kupil notebook, aj ked stale pracuje len doma (aby bol IN). K tomu externy monitor a externu klavesnicu. Takisto "zavřu víko".

Po case zistil, ze ma na displeji "vypalenu" klavesnicu (ano, na plaste displeja je hnusna seda mapa klavesnice). Konstrukteri notebookov predpokladaju, ze ked zavrem viko, tak koncim (spim).
Salave teplo, ktore vyzaruje notebook, je dimenzovane na moznost odvetrania aj cez "vrchnu cast".

Notebooky maju (vseobecne) dva problemy. Vydrz baterky a chladenie.
Zavriet tu skatulu a vyzadovat vykon, je zverstvo, s ktorym ani vyrobca nepocita.

Urcite si nechcem robit srandu (to by som si nedovolil).
Ale kazdy vie, ze novy vyrobok "smrdi". Boh vie ake ake somariny sa vyparuju pri zahorovani noveho vyrobku (to vam vyrobca urcite nepovie).
To je chemia, alchymia, ktora beznemu plastu neprispeje.
Je jasne, ze vyrobca notebooku nepouzije sklo (konkurencia je o vydrzi a vahe) a sklo je sakra tazke.

To co som mal cest vidiet, prekvapilo aj mna. Cely displej bol "zadymeny" (ako cez mliecne sklo) a klavesnica je hlboko vypalena. (hlboko si dovolim napisat preto, ze rozne "vodicky" "lesticky" na LCD (aj drahe) neuspeli.

Je to svina zazrata...
Prajem Vam prijenmu noc.