Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Někdo se mi naboural do PC a mobilu

Potřeboval bych poradit pravděpodobně se někdo napichnul na můj mobilni telefon a na domaci PC.posila nepřijemne sms cele rodině a po zjištěni to vypada jako bych to posilal ja ze sveho mobilu a PC co mam dělat?Předem děkuji za odpověd.
Změna předmětu, původně: Dobry den mam osobni problem z mobilem a pc. (shark.jd)

Pekné, že si si našiel čas odpovedať na jednu z reakcií na tvoju otázku, ale ak máš reálny záujem svoj problém vyriešiť, tak skús odpovedať aj na tie ostatné. Informácií, ktoré si nám prezradil, je zúfalo málo na to, aby sa dalo niečo konštruktívne poradiť.

Ešte raz zopakujem, čo tu už padlo: Napíš konkrétne fakty o svojej situácii. Mohol by si začať tým, aký máš mobil. Potom že čo s tým má spoločné tvoje domáce PC a prečo ho vlastne podozrievaš. Mohol by si tiež prezradiť, čo si to vlastne zistil a ako si na to prišiel. Ďalej by si mohol prezradiť charakter tých SMS-iek, teda či sú osobného charakteru a vyplýva z nich, že odosielateľ ťa pozná, alebo ide iba o nejaké všeobecné žvásty. Prípadne či ide až o také SMS-ky, kvôli ktorým by si mal podať trestné oznámenie. A nakoniec, skúsil si sa obrátiť na svojho operátora?