Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Někdo se mi naboural do PC a mobilu

Potřeboval bych poradit pravděpodobně se někdo napichnul na můj mobilni telefon a na domaci PC.posila nepřijemne sms cele rodině a po zjištěni to vypada jako bych to posilal ja ze sveho mobilu a PC co mam dělat?Předem děkuji za odpověd.
Změna předmětu, původně: Dobry den mam osobni problem z mobilem a pc. (shark.jd)

Ešte raz zopakujem, čo tu už padlo: Napíš konkrétne fakty o svojej situácii. Mohol by si začať tým, aký máš mobil. Potom že čo s tým má spoločné tvoje domáce PC a prečo ho vlastne podozrievaš. Mohol by si tiež prezradiť, čo si to vlastne zistil a ako si na to prišiel. Ďalej by si mohol prezradiť charakter tých SMS-iek, teda či sú osobného charakteru a vyplýva z nich, že odosielateľ ťa pozná, alebo ide iba o nejaké všeobecné žvásty. Prípadne či ide až o také SMS-ky, kvôli ktorým by si mal podať trestné oznámenie. A nakoniec, skúsil si sa obrátiť na svojho operátora?