Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Java problém

Čau, při problémech s javou sem javu smazal ručně a to z C:/Program Files/Java a další soubory java které sem našel. Dále jsem ji chtěl odinstalovat s Přidat nebo odebrat programy ale při odinstalování mi napíše 'Přidat nebo odebrat programy" tutu hlášku : Při instalaci došlo k závadné chybě. Už nevím co dělat :-D Tet lituju toho ze jsem javu mazal ručně :D .. Díky za odpověd
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Instaluji Java Uptade 6 29 kterou už mám nainstalovanou ale nejede protože jsem ji smazal ručně a instalace nové píše ..... Již je nainstalována jiná verze tohoto produktu. Instalaci této verze nelze dokončit. Chcete-li znovu nakonfigurovat nebo odebrat existující verzi produktu, použijte ovládací panel Přidat nebo odebrat programy.

jeste pred JavaRa.log mi to vyhodí okna s : Finished searching for all old version of the JRE that were found on this system. A logfile has been created on your system. It is called JavaRa.log, and can be found in your main hard drive folder (C: for example)
JavaRa will now open its logfile

v tom JavaRA.log je JavaRa 1.16 Removal Log.

Report follows after line.

------------------------------------

The JavaRa removal process was started on Mon Oct 24 16:43:52 2011

Found and removed: C:\Documents and Settings\Marek\Data aplikací\Sun\Java\jre1.6.0_26

Found and removed: Applications\java.exe

Found and removed: Applications\javaw.exe

Found and removed: JavaPlugin.FamilyVersionSupport

Found and removed: CLSID\{CAFEEFAC-0014-0002-FFFF-ABCDEFFEDCBA}

Found and removed: Software\Classes\JavaPlugin.160_07

Found and removed: Software\JavaSoft\Java Update

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.6

Found and removed: SOFTWARE\Classes\JavaPlugin

Found and removed: SOFTWARE\Classes\JavaWebStart.isInstalled.1.6.0.0

Found and removed: SOFTWARE\JavaSoft\Java Runtime Environment\1.6

Found and removed: SOFTWARE\JavaSoft\Java Web Start\1.0.1

Found and removed: SOFTWARE\JavaSoft\Java Web Start\1.0.1_02

Found and removed: SOFTWARE\JavaSoft\Java Web Start\1.0.1_03

Found and removed: SOFTWARE\JavaSoft\Java Web Start\1.0.1_04

Found and removed: SOFTWARE\JavaSoft\Java Web Start\1.2

Found and removed: SOFTWARE\JavaSoft\Java Web Start\1.2.0_01

Found and removed: SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\{08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608500}

Found and removed: SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstal l\{4A03706F-666A-4037-7777-5F2748764D10}

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.1

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.1.1

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.1.2

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.1.3

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.2

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.2.1

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.3

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.3.1

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.4

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.4.1

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.4.2

Found and removed: SOFTWARE\MozillaPlugins\@java.com/JavaPlugin\MimeT ypes\application/x-java-applet;version=1.5

------------------------------------

Finished reporting.

JavaRa 1.16 Removal Log.

Report follows after line.

------------------------------------

The JavaRa removal process was started on Mon Oct 24 16:44:08 2011

------------------------------------

Finished reporting.

JavaRa 1.16 Removal Log.

Report follows after line.

------------------------------------

The JavaRa removal process was started on Mon Oct 24 16:44:28 2011

------------------------------------

Finished reporting.

JavaRa 1.16 Removal Log.

Report follows after line.

The JavaRa removal process was started on Mon Oct 24 16:45:14 2011

------------------------------------

Finished reporting.

JavaRa 1.16 Removal Log.

Report follows after line.

------------------------------------

The JavaRa removal process was started on Mon Oct 24 17:01:12 2011

------------------------------------

Finished reporting.

JavaRa 1.16 Removal Log.

Report follows after line.

------------------------------------

The JavaRa removal process was started on Mon Oct 24 17:01:22 2011

------------------------------------

Finished reporting.