Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prověřený screensaver 3D Cube

Hledám vámi vyzkoušený free spořič obrazovky ve tvaru rotující kostky,
kde si můžu na jednotlivé strany natáhnout vlastní jpg.
Na netu je jich dost, stáhnul jsem si jich asi šest, ale opravdu bych dal
přednost vámi prověřenému softu bez breberek. Čtyři jsou exe, dva scr.
Bohužel mám hodně špatnou zkušenost se spořiči, asi před dvěma roky
jsem to uvedl na Živě, detaily jsou na dlouhé povídání.

"Čtyři jsou exe, dva scr."... to mas fuk, .scr je jenom prejmenovanej .exe.
Jednou jsem zkousel "Photo.Gallery.3D.Screensaver" a to je trochu podobny - je to takovy vyrenderovany 3d prostredi, kamera krouzi okolo stojanu se ctyrma obrazama, a na nich se stridaji tvoje jpegy. Pak je jeste vymakanejsi varianta "Sci-Tek.Gallery.3D.Screensaver", kde jsou tvoje obrazy rozveseny po jeskynich :))
No ale uz nevim jestli to je vubec free..