Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odstranění Winantispy 2006

mám tu zavirovaný počítač s vyskakujícím oknem Winantispy 2006. Udělal jsem základní věci jako kontrola autoruns, instalace nod a spybot a zdálo se že je vše vyřešeno ale nod neustále hlásí že se ten parchant pokouší znovu natáhnout z netu. Nevíte někdo co s tím ? /IE 6, xp sp2+všecky záplaty a to ie tam musí být, firewall integrovanej zaplej ve výjímkách není/. Skoušel jsem v IE dávat defaultní nastavení úrovně . Neřešil to někdo ?

Please delete your temporary files. Double Click My Computer (WinXP: Navigate to Start --->My Computer)
You will see an icon representing your harddrive (most likely C: Drive) Right Click on the hard drive icon and click Properties at the
bottom of the fly out window. One the very first tab (General) you will see a button labeled "Disk Cleanup"...click that button.
Make sure the following are checked:
Downloaded Program Files
Temporary Internet Files and
Recycle Bin
Click OK and Disk Cleanup will delete those files for you.

Reboot your PC.

byla to pěkná prasárna snad to mám za sebou a neuvidím to znovu. Vyřešil to nakonec Spyware Doctor který našel zbytky v registrech, sice to neodstranil /nutno koupit/ ale aspoň ukázal klíče. Pěkná prasárna..klíče na předchozí verzi nefunkční.
Díky všem