Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po přidání nové síťové karty je internet velmi pomalý a některé stránky se skoro nenačítají

Ahoj, mám problém. Po tom co mi na počítači odešla integrovaná síťová karta, jsem koupil novou. Je to značka Repotec typ RP1624WK 10/100 Ethernet adapter. Instalace proběhla úspěšně, karta se tváří že normálně funguje, akorát mám zásadní problém s internetem. Stránky jako google nebo seznam se načtou normálně, sice trošku déle, ale složitější stránky jako např. Facebook se nenačítají ubec.. třeba hodinu se to načítá a nenačte se to. Před tím běhal internet celkem slušnou rychlostí, ale teď tohle. Mužete někdo poradit co by to mohlo být? Moc dík

Co se asi tak ví.
1. Dotyčný je znalostmi zcela nepolíben, což je zásadní problém při pokusu radit cokoliv na dálku.
2. Nějakým zázrakem dokázal dotyčný, či někdo jiný mechanicky zdemolovat příslušný konektor(sic!)
3. Prakticky nic se neví o síťové topologii a samotné HW konfiguraci.

Pro mě je fascinující onen zničený konektor! Ten není tak subtilní jako HDMI a kdoví jaké škody na okolí konektoru byly napáchány...
Pochopitelně bych začal rozlišením mezi problémem HW nebo SW > spustit jiný os...