Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání monitoru

Ahoj,nemohu přijít na příčinu problému.Po zapnutí PC normálně funguje,ale asi po 30 minutách zhasne monitor (No signal) a přestane reagovat klávesnice. Jinak PC běží. Po restartu se to samé opakuje už po minutě. Mám Windows XP Profesional SP3. V ovládacích panelech je vše nastavené normálně. Nemá někdo nějaký tip? Díky

najprv skusit iny monitor alebo ten monitor napojit na ine PC. Nieco sa ti tam prehrieva alebo teplotnymi vplyvmi vypadava, moze byt aj monitor ale aj grafika alebo nieco ine v PC. Ja osobne to tipujem na monitor, ptz klavesnica mozno reaguje - skus klavesu win sipka doprava a enter to je visty/7 vypnutie. Alebo u XP je to klavesa Win sipka hore enter enter (trafis bud sleep alebo posledne robenu akciu)