Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde bootovat z CD

Dobry den.Prosim va mohl by mi nekdo poradit ja na bootovani z cd?Mam starsi notas a dostal jsem od kamarada větši HDD a potrebuju na nej nainstalovat Windows XP service pack 3.Kdys dam do mechaniki cd s windowsem a zmačknu f12 a otevre si boot menu a dam botovat mechanikou a zachvili mi to ukaze- Libovolnou klavesou spustite instalačni program z CD - tak to zmačknu a ukaze se mi CD.CDBOOT:couldnt find NTLDR .
Nevi nekdo co stim byl by sem hodne rad za kazdou radu.

Prosim o radu. Mam podobny problem. Nechce se mi prvne nabootovat cd. Skace mi to na hdd i kdyz dam boot z cdrom na vsechny polozky. Pise to zmacknete libovolnou klavesu..coz udelam,ale stejne to nacte hdd. Kdyz jsem HDD odpojil tak se to nacetlo. Zaclo instalovat,ale pak uz to nenacte ten disk. Fakt nevim co delam kde spatne.