Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pamět Ram

Zdravím už jsem to včera řešil a nikdo mi moc neodpověděl..tak trochu jinak se zkusim zeptat: kdyz spustim spravce uloh/procesy/sledovani prostředku/ a tam RAM 6GiB a rezervováno hardwarem 3635gib...ví někdo co to znamená a proč tolik??děkuji za odpověď

Pokud tam nemáš 64bit windows tak je to víceméně jasný....
32bitové windows umí použít 4giga mínus rezervované místo pro hardware jako třeba grafika a další. Prakticky je to 2,5-3,5giga

Přidělit aplikaci /programu, hře/ umí max 2giga -dá se to teda ještě dodrbat na víc ale to sou detaily. 32bitové programy a hry víc jak 2giga využívat neumí.

Dva grambity? Takže v tomto díle telenovely se zjevil redmondský desktopový os v 32b verzi a jak již vysvětleno, pak redmondské desktopové os neumí -pae jako jádra jiných operačních systémů a těch cca 3,5GiB je pro ně konečná.
Další díl telenovely, mimo stovky otazníků, se bude vyznačovat čím?