Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Everest a podnapětí

Zdravím, prosím vás, počítač se mi náhodně restartuje a nevím, čím to je.. Dneska jsem nainstaloval Everest a hodnoty napětí jsou hodně zvláštní..

Jádro cpu: 1.47
+2.5 V: 2.61
+3.3 V: 1.86
+5 V: 3.09
+12 V: 7.49 (kolísá od 3 do 9)
+5 V Standby: 3.14

Není to divný? Počítač mám Celeron 2.6 Ghz, 1 GB Ram, grafika Ati Radeon 9200, dva harddisky (40Gb a 320Gb). Napětí je stejný i když odpojím druhý harddisk..

Děkuju za případnou radu.

Akekolvek meranie napati v PC ignoruj, su to nezmysly.
Tie restarty - nepreblikne ti nahodou modra obrazovka? najprv skus v ovl.panely-system zakazat restart pri zavaznej chybe a az nastane modra obrazovka pozri si co tam je napisane.

tak to potom bola modra obrazovka ked ti to pise po restarte nejake bccode. Ries to co je v tom hlaseni alebi na modrej obrazovke, moze byt HW problem alebo blbe ovladace apod.
Tie napatia v tom programe su uplne nezmysly keby bolo realne co i len jedno z tych cislel tak by sa ten PC nezapol ani nahodou, a HDD uz vobec nie.

Kdyby v tom hlášení bylo něco užitečnýho, tak bych měl radost. Bohužel, 1x050 může být údajně (podle US fór) paměť, zdroj, deska, ovladače.. :-D Paměť jsem nechal jenom jednu gigovou, dal jsem jí i do jiného slotu. Dneska zatím restart nebyl.

Při 7,5voltu by se minimálně odpojil harddisk - má ochranu a odpojuje se kvůli poškození motorku. Takže by pc nejel. Čili to měří kraviny. Možná to měří napětí na -12v která se roky nepoužívá.

Zdravím, tak po vypnutí automatického restartu se dnes objevila modrá smrt - selhání pravděpodobně způsobil soubor fastfat.sys. Dále tam byla zpráva STOP 0x00000050. Nějaké rady, co s tím? :-( Děkuju