Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi zapojit 2 grafické karty gtx 460

Ahoj lidi,
potřebuju poradit. Právě jsem si koupil druhou grafickou kartu, zapojil jí do druhého slotu a propojil obě SLI kabelem. Při spuštění mi jí windows 7 nenačtou. Myslím si, že to bude zdrojem. Mám jen 460W, ale u tý druhý grafický karty jede i větráček tak nevím. Tuhle věc dělám poprvé tak potřebuji poradit. Děkuji za pomoc.

Koukal jsem ted na tyhle stránky a úplně dole jsou certifikované zdroje pro Dual GEFORCE GTX 460 http://www.nvidia.co.uk/object/sli_technology_comp onents_uk.html#power_supplies

podle toho bych se mohl řídit když je to od nvidie? Nejslabší zdroj sem tam našel 700W na kterým by to mělo běžet.
Jinak Ty máš zkušenosti se zapojením 2 grafik? Windowsi 7 by to měli normálně načíst, ne?

Díky za radu. Vyzkouším, uvidím a když budu nespokojený tak jí vyměním :-) takže můj problém byl jen ve zdroji, že ho mám slabší. Jakmile to zapojím až mi dorazí zdroj tak mi to windows 7 rozpozná, že tam mám dvě grafický karty. Je to tak? Nebo budu muset ještě něco nastavovat okolo?