Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zjednodušené sdílení v eng winxp

Zdravim,lidičky prosím kdo máte anglické xpčka- jak se tam přesně jmenuje ta volba co u českých zjednodušené sdílení? Moc by jste mi pomohli a zrovna to nikde nemůžu najít (taky takhle v noci se blbě myslí :-D).
Ještě raději jednou upřesnim,vim kde se vypíná tato volba ale potřebuji přesný překlad co používaj eng xpčka (páč doslovně to asi moc nebude:-|).
Dík

No ja je právě taky nemam,spíše to potřebuji na dohledání této volby v registrech (via google) ale nějak jsem se nechytal jak ten bazmek nazvat ::)
ale i tak dík
P.S. zjednodušené sdílení nenávidim páč ho vždycky zapomenu vypnout a síť pak neběhá tak jak má,proto tak radikálně

Hodí se to i mně, tak jsem našel ten správný klíč, kterým se simple file sharing nastavuje:
vypnutí:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa]
"forceguest"=dword:00000000

zapnutí:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Lsa]
"forceguest"=dword:00000001