Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna HP PSC 1410

Nainstaloval jsem novou tiskárnu HP PSC 1410 Multifunkční.
Vše je v pořádku, problém je v tom že když tuto tiskárnu zapnu objeví se na prc. ploše výzva (cedulu) abych vložil do CD-ROM, CD pro (konfigurací) "FAXU". Tato tiskárna nic takového nemá.A v provozu fax vůbec nemám. Tento problém se vyskytnul až po instalaci tiskárny.Pokud zapnu počítač a tiskárna je v činosti dřív než počítač je též dána ta samá hláška. Pokud zvolím troj kombinaci kláves a dám ukončit proces, hláška se zavře a vše je pořádku. Další možnost je že do mechaniky vložím instalační CD (k tiskárně),, počítač si něco načte a výzva zmizí a vše běží pořádku.
Volal jsem na podporu HP , neporadili nevědí. Provedl jsem 2x řádnou odinstalaci tiskárny a následně řádnou instalaci dle návodu ani to nepomohlo.
Ví někdo jak se této hlášky do budoucna zbavit?

Měl jsem stejný problém. Ač nejsem žádný začátečník, tak běžné metody tady naprosto selhaly. FAX.MSI jsem na CD ani v systému nenašel, žádný fax ani komunikační zařízení instalované není, žádný odkaz v systému po spuštění také ne (používám Autoruns od Sysinternals). Nakonec jsem zkončil v registrech a vymazal veškeré zmínky o FAX.MSI a FAX v kombinaci s HP, čímž jsem došel do stavu, kdy hláška jen problikne a zmizí. Takže 1/2 úspěch (či neúspěch?) Protože nešlo o můj PC a na řešení problému jsem měl jen omezený čas, nedalo se v tak krátkém čase najít lepší řešení. Mám ještě pár triků v záloze, tak uvidíme příště :o)

Foxt, do dnes se mi to projevuje (nepravidelně ale zjistil jsem že to zaviní vždy program na čištění registrů,dám vyčistit a nalezené soubory dám (jako laik), opravit smazat. Zejména u programu "Registry Repair".
O jaké řešení se jedná (odkaz na link)?