Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štve vás štve hlas "Alza mimozemšťana"?

Neustále se mi na streamu zobrazují reklamy od Alza.cz s tím pitomým mimozemšťanem a jeho ještě pitomějším hlasem.
Dávám sem tedy anketu, protože mě zajímá, jestli to vadí i vám ostatním, nebo jestli jsem jen takový magor...

PS.: Kdyby mi někdo chtěl doporučit doplněk Adblock Plus, tak už mám vyzkoušeno, že na reklamy na stream.cz nefunguje.

loading...

I kdyby reklamu Alza.cz namluvila sexy blondýnka svůdným hlasem, kdybys ji slyšel 10x denně, taky by se ti zhnusila... Účelem reklamy je upoutat (klidně i negativně), aby se o nabízeném produktu nebo službě mluvilo a psalo, což se v tomto případě povedlo.

Absolutne nesuhlasim, mna niektore reklamy kde spievali zeny zaujali tak, ze som si tie pesnicky nasiel a stiahol cele a ked sli tie reklamy, tak som cakal kym skoncia a az potom prepol. Boli to napr. piesne Klaus Hallen - Feel So Perfect, Nescafe - Open Up, Becherovka: sbližuje již od roku 1807...

Dolezite je aby bola reklama neagresivna a neodpudzujuca - vtierava byt moze, ak je prijemne vtierava.

Já jsem od Alzy kvůli tomu přestal nakupovat. Já už tam prostě nevlezu! A to mám VŠECHNY SVÉ KOMPY A VEŠKERÉ PERIFERIE od Alzy. Už jedině Mironet nebo Czech Computer. Mrdky, co dělají takhle nepříjemnou reklamu, která mě několikrát denně děsí, ať chcípnou hlady!

Je to velmi hloupý a nejpříjemný hlas, pokaždé když jej slyším v televizi okamžitě ztišuji a rozhodl jsem se kvůli tomu, i zarytě nemít s touto firmou nic společného a proto jejich stránky nenavštívím.

Opera to podle vseho umi. Blokuju skripty a na YT a treba Stream apod. si ted matne vybavuju,kdy ze jsem to naposledy nejakou reklamu ve videu videl. Nepouzivam na to ale doplnek, ale USER JS z opera-prehliadac.com

Ted jsem to pro jistotu zkousel a reklama nikde, ale nepouzitm si desitky videi, treba to naskoci na YT az pak. Na Stream skace v jinych prohlizecich reklama hned a v Opere ji nevidim vubec.

Souhlas, dělám nějakou dobu do reklamy. Nejdůležitější je, aby si lidi reklamu zapamatovali. Toto vlákno je důkazem, že všichni vědí, co je Alza a co prodává. A o to v reklamně pochoduje. Čím blbější reklama, tím víc si jí zapamatujou lidi. Pokud si matně vzpomínám, tak původně měl být Alzák jen na chvilku, ale slavil obrovský úspěch ve stoupnutí prodeje tak si ho už nechali navždy :-)

Odpovědně prohlašuji, že si nepamatuji jedinou reklamu Alzáka (oč v ní jde, nebo o čem je). Pokud vím, tak Alza prodává v podstatě "všechno" (a to vím z webových stránek). Takže reklamu na co bych si vlastně měl pamatovat? Tolik o účinnosti reklamy na moji osobu. Někdo jiný to má možná jinak.