Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem štve vás štve hlas "Alza mimozemšťana"?

Neustále se mi na streamu zobrazují reklamy od Alza.cz s tím pitomým mimozemšťanem a jeho ještě pitomějším hlasem.
Dávám sem tedy anketu, protože mě zajímá, jestli to vadí i vám ostatním, nebo jestli jsem jen takový magor...

PS.: Kdyby mi někdo chtěl doporučit doplněk Adblock Plus, tak už mám vyzkoušeno, že na reklamy na stream.cz nefunguje.

Souhlas, dělám nějakou dobu do reklamy. Nejdůležitější je, aby si lidi reklamu zapamatovali. Toto vlákno je důkazem, že všichni vědí, co je Alza a co prodává. A o to v reklamně pochoduje. Čím blbější reklama, tím víc si jí zapamatujou lidi. Pokud si matně vzpomínám, tak původně měl být Alzák jen na chvilku, ale slavil obrovský úspěch ve stoupnutí prodeje tak si ho už nechali navždy :-)

Odpovědně prohlašuji, že si nepamatuji jedinou reklamu Alzáka (oč v ní jde, nebo o čem je). Pokud vím, tak Alza prodává v podstatě "všechno" (a to vím z webových stránek). Takže reklamu na co bych si vlastně měl pamatovat? Tolik o účinnosti reklamy na moji osobu. Někdo jiný to má možná jinak.