Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotřeba mého PC

Videl jsem ze jste tady par lidem pomohli zmerit jejich spotrebu pc podle vypsanych komponent, proto bych o to nekoho taky rad pozadal, sam nevim jak na to.

Základní deska: GIGABYTE 870-A
Procesor: AMD Phenom II X6 (3.3GHz)
Paměti: 16 GB DDR3 (4x4GB) CORSAIR (1600Mhz)
Pevný disk: 1. Western Digital Caviar Green (2TB)
2. Western Digital Caviar (250GB)
Mechanika: Obyčejná DVD vypalovačka od LG
Grafická karta: nVidia GeForce295
---Do zdroje mam jeste nestrkanych 7 vetracku 120x120cm

Taha mi to 700W zdroj znacky Tagan. Chtel bych si poridit jeste jednu GTX 295, proto chci vedet jestli mi to zdroj jeste utahne (ma i podporu turbo)..
Děkuji za seriozni odpovedi

Ty budes asi v pohode borec, nez aby si oduvodnil svoje uvahu, tak pises stylem arogantniho ***. A jeste se ironicky vysmivas. Ja myslel ze tohle je forum pomoci a ne forum, kde se zkusenejsi uzivatele smi povysovat nad ty mene zkusene.

To jako Quad SLI?

Takže :
1. nemáš nato vhodnou desku
2. procesor také nebude už dostatečný
3. zdroj nedostatečný, max.spotřeba v zátěžových testech(FurMark)celé sestavy je okolo 630 W
4. nikdy nebyl vyřešen dostatečně problém s ovladači.
5. je to celé kravina, zvláště pro člověka který tomu moc nerozumí