Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ghost

Při vytváření obrazu disku programem Ghost je možno nastavit stupeň komprese.Je mi jasné,že čím větší stupeň komprese, tak tím méně místa obraz zabere.Proč tam jsou ty tři stupně komprese?Mám tomu rozumět tak,že čím větší komprese tím je možno počítat s více chybami?
Dík
vlasto

Potřebuji opět radu od odborníků.
Když si vytvářím obraz disku a používám cd /pišjak slyš/Hirensboot,tak na mém počítači to šlape.Potřeboval jsem však dnes vytvořit obraz disku u dcery.Při najetí na Ghost mně ale nejde myš.Myš mám na USB a program vytvoří připojení myši přes COM 1.Neví někdo co s tím?Myslím jak to nastavit na USB.
Dík
vlasta