Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc se při zapnutí hned vypne.

Zdravím.
Mám problém se svým Pc.Když zapnu tak se na pár vteřin rozjede a pak vypne.Když zkusím znovu tak už neraguje vůbec.
Odpojil jsem přídavné napájení k desce a zkusil znovu.Pc se rozjel tak jsem jej vypl,připojil zpět kablík a vše jede normálně.
Pokud je Pc dlouhou dobu nečiný tak při zapnutí nastane to samé a rozjedu ho jen tím způsobem který jsem popsal.
Vypadá to jako by nestíhal zdroj.Ale při větší zátěži se Pc nevypne.Zdroj mám nový jelikož předchozí odešel.
Nevíte někdo v čem je problém?Kdyby byl slabý zdroj tak přece pc nenaběhne vůbec a nebo se při větší zátěži vypne.
Prostě starty za studena jsou problém.

Nebudu komentovat nesmysly o "slabém zdroji" apod.

pokud PC nestartuje "zastudena", bývá problém buď zdroj, nebo deska (v obou případech se jedná o vyduté, tj. nefunkční, kondenzátory). A protože je tazatel trubka a nečte pokyny pro zadávání dotazu (např. popsat HW po typové/značkové stránce, popř. stáří komponent), nedá se v danou chvíli poradit více.

Autorovi dotazu poradím méně kvákat blbosti a vlastní domněnky, více naslouchat rádcům, protože oni znají.