Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nějak nemohu nastavit mikrofon

Prosím moc o radu. Chtěl bych mluvit přes skype, ale nějak nemohu nastavit mikrofon. Mám ho normálně zapojený do stejně barevné zdířky, do té červené. ale nereaguje. Ale když pustím třeba písničku, aniž bych měl zapojený reprák, tak v testu mikrofonu se ten posuvník hýbe. A když jsem se pokusil s někým volat, tak můj hlas v mikrofonu neslyšel, ale když jsem pustil v pc písničku, tak tu slyší, Ačkoliv vytáhnu jak mikrofon a reprák ze zdířky!!! Co to je, nevíte, je to nějak špatně zapojený či co? ale nikdo s tím nic nedělal... prosím o radu
Zmena predmetu, pôvodne: mikrofon (los)

jarda1 má stejný problém jako já a to tento: viewtopic.php
věděl bych jak tento problem vyřešit ale na to bych potřeboval zvukovku Creative SoundBlaster a windows XP :D . jde tento problém vyřešit ještě nějak jinak?? mam windows 7. Jde vlastně o to že bych potřeboval přehodit mikrofon ze záznamu na nahrávání tuším ale nikde nemůžu najít okno kde to přehodit. Prosím pomoc. díky