
Výpadek wedos.cz
Dobrý večer,neví někdo jestli má wedos nějaký výpadek??Mám u něho web a posledních 30 minut se nenačte,dělá že se načítá a pak skočí chyba 503 Service Temporalily,občas se načte ale hned zase tahle chyba,psal jsem na podporu wedosu,ale tam mi neodpověděli.
Díky
Kam jste psal?
Na Chat otamtud mě vyhodili hned(nevim proč) a na email,tam odpověděli že žádný výpadek nezaregistrovali,že možné řešení je zde http://email.seznam.cz/redir?hashId=839502698&to=h ttp%3a%2f%2fkb%2ewedos%2ecom%2fa%2f232%2fchyba%2d5 03%2dservice%2dtemporarily%2dunavailable%2ehtml
Nikdo neví?Psal,že je chyba někde u mě,ale nevím kde by byla.
Tak napred te vyhodi a pak z tebe vyleze, ze ti rekli, ze je chyba u tebe. Tak nevim, ale vypada to nejak divne. Jinak jsem se schvalne dival sem http://kb.wedos.com/a/232/chyba-503-service-tempor arily-unavailable.html a i kdyz nesu zadne odbornik, tak bych chybu hledal u tebe. Je to tam pomerne jasne popsany.
to je blbost- 503 je chyba na straně serveru.
dej adresu na stránky, zkusím.
To jsem četl taky,ale nechápu proč když to šlo normálně celou dobu,proč to najednou nejde až dneska a chybu jsem nikde nenašel.
Ja to nepsal tobe, ale kmochnovi. Chyba je temer 100% u tebe. Vubec nechapu, kdyz mas zaplacenej hosting, proc to neresis s podporou a jdes se ptat nekam na nesouvisejici forum. Navic ti uz i tady napsali z wedosu, ze mas pravdpeodobne nekde chybu nebo spatne optimalizovanej web a to je porad to, o cem se bavime od zacatku. Chyba je na tve strane. Uprav web tak, aby se to veslo do jejich podminek nebo si kup VPS nebo bez jinam.
Adresa je zde www.freshm.eu občas se načte na hlavní stránku,ale dál se to ani nepohne a zase samá chyba,psali mi že určitě je chyba u mě a že je chybou nějaký z těchto důvodů:
jsou 3 možné příčiny:
1. nevhodně naprogramovaná aplikace
2. špatně navržená databáze
3. připojení k externímu zdroji, který neexistuje.
Nikdo neví jak by se to dalo opravit,nebo se musí jen čekat nežt půjde?
Podívejte se do zdrojového kodu souboru index.php a vložte sem z něj poslední tři řádky.
Dobrý večer,
servery jedou bez problémů, žádný výpadek nebyl a není.
Chyba je pravděpodobně v zátěži nebo v aplikaci:
http://kb.wedos.com/a/232/chyba-503-service-tempor arily-unavailable.html
Webhosting v běžném nastavení zvládne cca 10-15 tisíc návštěv za den na WordPressu (což není nijak optimalizovaný systém). Je potřeba zapnout "kešování" a optimalizovat dotazy do databáze.
Zkuste skutečně vše řešit přes chat, tam jsou kolegové nonstop a zřejmě se přerušilo spojení.
Mohu potvrdit, také mám web na WEDOSu a vše je celý den ok...
Dobrý večer,
my skutečně netajíme nic a tedy ani jakýkoliv výpadek. O všem pravidelně a poctivě informujeme a určitě bychom nezastírali žádný problém. Náš projekt je přesně o tom, že nejsou tajnosti (datacentrum.wedos.com je toho důkazem) a proto na nikoho nečeká žádné překvapení.
Co se týká výpadků, tak za posledních 12 měsíců jsme měli 1 krátký výpadek na 3 minuty a jinak máme dlouhodobě u webhostingů 100% dostupnost.
Problém je v zátěži aplikace nebo v chybě aplikace apod. Vše sedá vyřešit a na vše se dá přijít. Určitě je potřeba to řešit s naší podporou.
Dobrý den,s Vaší podporou jsem to řešil a napsali mi jen to co vy,že si musím se zbytkem poradit sám.
jj,m to mne už také napsali a následně jsem zjistil že je chyba v DB a že UTF8 nebylo UTF8 ale vyřešil jsem to. ověem tady opravdu není chyba na straně wedosu, ale na tvé viz můj post níže
Poslední 3 řádky jsou tyto:
kdyby sis to četl, tak pochopíš
pročti si toto
webhosting-htaccess.html
Když nikde na webu nemám soubor .htaccess ?
zda máš skype, tak se ozvi na můj
tomek15541
tohle je opravdu chyba u tebe. promiň, klidně ti s tím pomohu
teď jsem si všiml že tam máš 5 lidí online a zda ti každej využívá nonstop 1 proces, tak máš smůlu.
Tohle teda rozhodně nevypadá jako poslední tři řádky!
Ano jsou to poslední 3 řádky ze souboru index.php,tyto tam jsou jak už jsem psal předtím:
Ale nejsou, tohle jste získal z prohlížeče, volbou "Zobrazit zdrojový kod" - to umím taky, na to bych se neptal.
Šlo mi o to, abyste otevřel ten index.php, co máte uložený na hostingu a vložil sem poslední tři řádky. Proč? Protože se poslední dobou šíří škodlivý kód, který se umisťuje na konec souboru index.php a tak se domnívám, že by to mohl být i váš případ.
Ale to je fuk, řešte si co chcete. Pro mě je důležité, že není chyba na straně Wedosu.
Opravdu to jsou poslední 3 řádky z index.php pokud chcete můžu ho někam celý nahrát
Chci. :)
Zabalte ho do ZIPu nebo RARu a nahrajte na Ulož.to pak sem dejte odkaz.
index-rar tak tady je,pokud chcete celý obsah toho co je na webu,dám sem taky odkaz
Moje doména je tady www.freshm.eu
Díky. V samotném index.php tedy chyba skutečně není. Nerozumím webovým aplikacím natolik, abych dokázal odhalit problém ve skriptech, na které index.php odkazuje - zkuste to, co radil kulis: http://pc.poradna.net/q/view/726885-vypadek-wedos- cz?page=r727074#r727074
Tomu jsem psal,řešil to a ani on si nevěděl rady,včera zkopíroval db mou do svojí a zkusil to,ale dělalo mu to to samě,ta říkal že je chyba někde v DB,Udělal jsem vše znovu a dnes ten samý problém,říkal že musí být chyba někde ve scriptech.
V tom případě to asi bude chtít reinstalaci té aplikace - předem samozřejmě zálohujte soubory z FTP i datrabázi.
Neví někdo co s tím?Včera jsem smazal tabulky z DB a aninstaloval znovu a dnes je ta samá chyba.