Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výpadek wedos.cz

Dobrý večer,neví někdo jestli má wedos nějaký výpadek??Mám u něho web a posledních 30 minut se nenačte,dělá že se načítá a pak skočí chyba 503 Service Temporalily,občas se načte ale hned zase tahle chyba,psal jsem na podporu wedosu,ale tam mi neodpověděli.
Díky :-)

Ale nejsou, tohle jste získal z prohlížeče, volbou "Zobrazit zdrojový kod" - to umím taky, na to bych se neptal.
Šlo mi o to, abyste otevřel ten index.php, co máte uložený na hostingu a vložil sem poslední tři řádky. Proč? Protože se poslední dobou šíří škodlivý kód, který se umisťuje na konec souboru index.php a tak se domnívám, že by to mohl být i váš případ.
Ale to je fuk, řešte si co chcete. Pro mě je důležité, že není chyba na straně Wedosu.

Tomu jsem psal,řešil to a ani on si nevěděl rady,včera zkopíroval db mou do svojí a zkusil to,ale dělalo mu to to samě,ta říkal že je chyba někde v DB,Udělal jsem vše znovu a dnes ten samý problém,říkal že musí být chyba někde ve scriptech.