Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ATI Mobility Radeon HD 5470

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli je tato grafika dobrá. Jak zjistím jakou má grafika paměť

je přepínatelná a má nejspíše 1GB
a co to znamená že je nesdílená graf paměť?

Děkuji

Grafika
-------------------------------------------------- ------------------------------

Typ grafického adaptéru ATI Mobility Radeon HD 5470
Celková dostupná grafická paměť 1789 MB
Vyhrazená grafická paměť 512 MB
Vyhrazená systémová paměť 0 MB
Sdílená systémová paměť 1277 MB
Verze ovladače grafického adaptéru 8.713.3.0
Rozlišení primární obrazovky 1366x768
Verze rozhraní DirectX DirectX 10

Musim argumentovat. Mam Radeon hd 6370m a tedy přejmenovaná 5470 s 512mb a 800mhz. s kombinaci 3gb ddr a dual core p6200 jde hrát i gta iv. Ikdyž jen se vším na low ale jede to plynule. Stejně jako test drive unlimited 1 ktere jedu na very high, stejne jako gta sa jedu vse na very high plne rozliseni 1600x9000x32 barev a zadny lagy. Stejne jako kane & linch vse plynule. jde oto, jaky hry máš na mysli. Je to na hry typu, co jsem vyjmenoval. Far cry 3 budu zkoušet ale měla by i to utahnout. I když tady si myslím že nejpravděpodobněji na low.

V kombinaci s AMD TurionII 2,5GHz ve starým nb přes hdmi do tv hraju mafii 2, Dirty, Driver SF a mnoho jiných starších perfektních her. Just Cause 2 moc nejede, což mne mrzí. Jinak koukám, kolik her se dá krásně zahrát a přitom být mobilní s nb za pár tisíc :-)