Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB flashdisk vždy jako Y:?

Ahoj všem,

dalo by se nějak zařídit (třeba zápisem do registru), aby konkrétní flashdisk byl ve WinXP SP2 vždy připojen jako Y:? Teda ne po jeho připojení provádět ručně změnu ani po jeho připojení importovat něco do registru, ale po jeho připojení a rozpoznání aby byl připojen jako disk Y:

Nevymýšlím si kraviny, svou myšlenku jsem prostou angličtinou popsal zde: http://www.911cd.net/forums//index.php?showtopic=17 236

Pavel

Já jsem jednu dobu používal na svých discích/oddílech soubor autorun.inf .
V tomto souboru byla cesta k ikoně - disk měl v kořeni svou podle určení
a cesta k souboru "DISK_1"(kořen) a v něm bylo určeno písmeno disku.
Taky jde použít soubor desktop.ini, winME hledají _Restore/SRDISKID.DAT .